ODKAZY

Duchovní podpora

Záměrem těchto stránek je zpřístupnit hledajícím lidem potřebnou oporu, kterou můžeme nalézt procítěním Slova a jeho vstřebáním do našeho nitra.

Ve Světle Pravdy - Poselství Grálu

Po staletí a tisíciletí si lidstvo klade otázky týkající se smyslu života, existence Boha či mimozemských civilizací a jen zřídka nachází uspokojivé odpovědi. Hledá je všude, jen ne tam, kde by mělo začít - ve svém nitru - každý jedinec sám u sebe.

Moravské květy

Způsob našeho života nám přináší mnoho situací, které po nás vyžadují reakci. Některé duševní stavy lze při jistém tlaku nazvat šokovými. Právě na takové stavy jsou tady Moravské květy.

J A S P I S

JASPIS vznikol preto, aby pomáhal a slúžil duchovne sa prebúdzajúcemu ľudstvu k opätovnému nadobudnutiu dnes otraseného zdravia, k jeho upevneniu a udržaniu.

Agape Brno

je centrum volně sdružených duchovně založených osob. Své poslání chápe jako duchovní úkol pomáhat lidem v jejich všestranném vývoji duchovní osvětou.

Stvoření a hudba

Je třeba vnímat harmonické souvislosti. Jakékoliv citace, nebo publikování jednotlivých částí práce bez pochopení širších souvislostí je zavádějící.

Čtyři vatikánské kaple - vstupte a kochejte se krásou téměř jako v reálu (je třeba povolit flash):

1) Sixtinská kaple

je kaple Apoštolského paláce ve Vatikánu, zasvěcená Nanebevzetí Panny Marie. Stojí severně od Baziliky svatého Petra, s níž je spojena Královským schodištěm a Královským sálem.

3) Bazilika sv. Pavla za Hradbami 

Bazilika svatého Pavla za hradbami je jednou ze čtyř římských papežských (dříve patriarchálních) velkých bazilik.

2) Bazilika svatého Petra

Bazilika sv. Petra ve Vatikánu (také Svatopetrský dóm nebo Vatikánská bazilika) je jedna ze čtyř římských papežských (do roku 2008 patriarchálních) či velkých bazilik a jeden z největších kostelů na světě.

4) Lateránská Bazilika

Bazilika sv. Jana v Lateráně, plným názvem Arcibazilika Nejsvětějšího Spasitele a sv. Jana Křtitele a Jana Evangelisty, je biskupský kostel (katedrála) města Říma s titulem basilica maior. Je součástí stavebního komplexu Laterán, který byl až do 14. století sídlem papežů. 

Virtuální cestování 

Server virtualtravel.cz ukazuje různá místa České republiky a zahraničí pomocí nejmodernějších zobrazovacích technologií - virtuálních prohlídek, které jsou pomocí GPS propojeny se satelitní mapou.

Světová statistika

Vývoj populace, ekonomiky, energií, médií, životního prostředí a řada dalších dat v reálném čase.  Netřeba všemu věřit   :-)


Měřítko vesmíru. Mikrokosmos - Makrokosmos; Netradiční náhled do prostoru vesmíru.