KRÁSA LETU DRAVÝCH PTÁKŮ

26.07.2020

ZAYFERUS - ukázky dravců v zámecké zahradě. Společnost ZAYFERUS nabízí to, co běžně nespatříte - dravce v loveckých akcích. "Žádné statické ukázky, žádné nudné přelety z ruky na ruku... u nás je akce srovnatelná s pravým lovem."

Lednický park - krása letu dravých ptáků

Hlavním lákadlem jsou akční - letové ukázky.

Již dvacátým rokem probíhají ukázky dravců v lednickém parku. Bez nadsázky se jedná o největší a zároveň nejhezčí místo na ukázky dravců v Evropě (možná i na světě)! Díky prostoru mohou naši dravci kroužit i několik set metrů ve výškách a pak se střemhlav vrhat na kořist. Někteří létají od rána do večera zcela volně!

Žádná civilizace jako elektrické sloupy, auta, ploty atd. dravce neohrožuje! Jen stoleté duby, zelená tráva, modrá obloha poseta bílými mraky a nezbytné ranní mlhy, to jsou společníci našich dravců!

Neskutečné lety dravých ptáků - poznejte jejich krásu. Zámek Lednice - nádherná zámecká zahrada (kousek od skleníku). Je to i skvělá šance pro fotografy - můžete zachytit hodně vzácné dravce v loveckých akcích. Navíc se můžete s dravcem na památku i vyfotografovat.

Podrobněji na stránkách společnosti ZAYFERUS

Fotogalerie a krátké video z letošního programu