VIDEA ODJINUD

01.02.2020

Videa převzatá z internetu, sociálních sítí apod.


Děvče s rentgenovýma očima 

Dokument pojednává o sedmnáctileté Nataše, která od svých deseti let tvrdí, že má schopnost vidět do lidského těla a navštěvují ji lidé z celého Ruska, aby jim Nataša oznámila jejich diagnózu. Vědci jsou však skeptičtí k jejím schopnostem a proto Nataša odjíždí do New Yorku, aby se podrobila dvěma testům a dokázala tak lidem, že její schopnosti jsou skutečné.

Dvojčata

Dokument o srostlých sestrách "Zdá se ti tvůj život těžký?" - Toto je příběh dvou srostlých sester. JEJICH TOUHY PO ŠTĚSTÍ a po normálním životě.

Kiesha - Malá Babička

Video Little Grandmother namluvila 16. 11. 2013. Informuje o množství radioaktivity v Japonsku a ve světě a apeluje na pomoc Fukušimě a všemu živému, tedy i planetě Zemi. Seznamuje s významem křišťálu v souvislosti se snižováním radioaktivity, což je pohled netradiční a vědce určitě bude dráždit. Keisha vychází z poznatku, že voda má paměť a že krystaly křišťálu jsou schopny naakumulovat mentální energii člověka a později ji vysílat. Navíc se mohou krystaly propojit a tak vlastně vzniká mocný nástroj. Vzhledem k tomu, že Kiesha se propojena s vysokými bytostmi, je toto video velmi inspirativní.

Little Grandmother odpovídá na otázky: Kdo je, jak se stala šamankou, co je Kmen mnoha barev, co znamená rok 2012, o proroctví žijícího praotce Mayů Dona Alejandra a další a další ... 

Čisté duše

Tajemství, neznámé i známé našeho mozku. Géniové nebo blázni? Čisté duše - mistři paměti - 5 částí

Nick Vujicic

I bez končetin se dá žít plnohodnotný život.

Nicholas James "Nick" Vujicic je srbsko-australský motivační řečník a křesťanský kazatel. Narodil se se vzácným syndromem zvaným tetraamélie, tedy skoro bez všech čtyř končetin, pouze se dvěma zakrnělýma nohama, z nichž na jedné má dva prsty. V dětství své postižení těžce nesl, dokonce zvažoval sebevraždu, nicméně potom se naučil svoji invaliditu překonávat a angažoval se v pomoci postiženým. Nick Vujicic je od roku 2012 ženatý se Skanae Miyaharou a mají spolu 4 děti. 2 syny - Dejan Levi a Kiyoshi James, a dcery dvojčata Ellie Laurel a Olivia Mei.

Connie Talbot

2007: V šesti letech - úžasný talent - zpěv jako od profesionální zpěvačky. 2020: Ve druhém videu Connie po 13 letech.