FILOSOFIE 2012

08.04.2012

Filosofie 2012 - a pravda vás osvobodí

1. Lidstvo a planeta Země prochází obrovskou změnou vědomí a vnímání reality.

2. Mayská civilizace byla jednou z nejpokročilejších civilizací, co se znalostí "času" týče. Jejich kalendář je nejpřesnějším kalendářem této planety. Nikdy se nezmýlil. Mayové vytvořili dalších 22 kalendářů, zachycujících časové cykly Vesmíru a našeho solárního systému. Některé z těchto kalendářů ještě čekají na své "odhalení" - pochopení jejich smyslu a funkce.

3. Mayský "pátý svět" končil rokem 1987. Šestý svět začíná rokem 2012. Nyní jsme tedy "mezi světy". Tento časový úsek je nazýván "Apokalypsa", neboli zjevení. Znamená to, že bude zjevena Pravda. Je to také období, kdy na sobě máme individuelně a kolektivně pracovat.

4. Šestý svět je "prázdný". Je tedy na nás, jako spolutvůrcích Boha, abychom začali tvořit Nový Svět a civilizaci, ve které chceme žít (Není vyloučeno, že těchto "světů" bude více, podle různosti voleb. Některé progrese do budoucnosti tomu napovídají. Buďte tedy opatrní ve svých myšlenkách!).

5. Mayové také říkají, že rokem 2012:

- opustíme materiální technologii, tak, jak ji známe

- opustíme "čas" a "peníze"

- vstoupíme do páté dimenze, po prostupu dimenzí čtvrtou

- planeta Země a sluneční systém bude sesynchronizován se zbytkem Vesmíru

6. V roce 2012 se rovina slunečního systému vyrovná s rovinou Galaxie, Mléčnou dráhou. Tento cyklus trval 26000 let. Podle některých zdrojů se současně vyrovnají i další dvě galaxie. Je to opravdu velká kosmická událost!

7. Čas se opravdu zrychluje (nebo stlačuje). Tisíce let byla Schumannova frekvence Země 7,83 pulsů za vteřinu. Armáda tuto frekvenci používala jako spolehlivý kalibrační signál. Od roku 1980 se tato frekvence zvyšovala, a nyní je 12 pulsů za vteřinu! To znamená, že den trvá místo původních 24 hodin pouze hodin 16!

8. Během času "Apokalypsy", času mezi světy, podstoupí mnoho lidí velké osobní změny. Bude jich mnoho a budou různé. Je to součástí naší výuky; důvod, proč jsme na planetu Zemi přišli.

9. Nezapomeňte, že činíme malá a velká rozhodnutí, jejichž základem je buď LÁSKA, nebo strach. Vyberte si VŽDY LÁSKU, následujte intuici, ne rozum, a nechte se vést svým nadšením, vnitřní hořící touhou. Plyňte s "proudem" života. Buďte ve svém vlastním STŘEDU.

10. Myšlenkové formy jsou velmi důležité a ovlivňují náš každodenní život. Realitu tvoříme POUZE svými vlastními myšlenkami! Pokud negativně o něčem/někom uvažujeme, přitahujeme to do své reality! Stejně tak přitahujeme pozitivní události a příjemné lidi. Proto, prosím, nemyslete negativně, NEPOSUZUJTE NIKOHO a NIC!

11. Většina médií je ovládána vládnoucí menšinou. Buďte pozorní a bdělí! Hledejte skutečnou podstatu informací. Nevytváří někdo umělé problémy, na které vám nabízí následně řešení? Ono řešení je skutečnou podstatou sdělení... Snažte se všechny informace PROCIŤOVAT. Pokud ucítíte negativní emoce, neodmítejte je (to, co odmítáme, přitahujeme), ale informace ignorujte. Vyhledávejte stejně smýšlející lidi a sdílejte s nimi svoje informace, pocity, emoce. Meditujte v těchto skupinách!

12. Nezapomeňte, že NIC není náhoda. Buďte opravdu velmi bdělí! Radujte se, že žijete v tak vzrušující době!

Pravda nás osvobodí!

                                                                                      spirála.cz, 10.10.2001